Bresser Optik 8855600E8G000 Biolux SEL Schülermikroskop Gyermekmikroszkóp Monokulár 1600 x Beeső fény, Átvilágítás

További képek

A termék képek illusztrációk.

Ár:
54 255 Ft (42 720 Ft + ÁFA)
Állapot, kiszállítás: i Elérhető, 4-6 munkanap
Szállítási díj: i +1 500 Ft-tól
Garancia: i 24 hónap
Gyártó, márka: Bresser Optik
Átlagos értékelése: Nem értékelt
Cikkszám: #589560
Mennyiség:db
Megbízható magyar vállalkozás már 2009 óta, több 100.000 elégedett vásárló.
Garancia vállalás minden termékre, probléma esetén rugalmas ügyintézés.
Árukereső "Megbízható bolt" minősítés már több éve kiérdemelten.
Gyors rendelés akár regisztráció nélkül. Alacsony árak, számos kedvező díjú szállítás.

Termékleírás

Bresser Junior Diák Mikroszkóp Biolux SEL

Sok kiegészítő a mikroszkópia optimális bevezetéséhez
Okostelefon -adapter, képek mentése és megosztása barátaival
Mikroszkóp zoom rendszerrel, nagyítás 40x-1600x
Boncoló eszközök, kísérleti készlet, szemlencsék, Barlow lencse
Élesztő, tengeri só, garnélarák tojás, inkubátor, okostelefon tartó
A fedél védi a port

A BRESSER junior pupilla mikroszkóp széles tartozékválasztékával optimális bevezetést kínál a mikroszkópiába. A szemlencsés foglalatban található Barlow zoomrendszer egyedülálló ezekben a modellekben: a kihúzható kiegészítő lencsének köszönhetően a nagyítás vizuális megfigyelés közben akár kétszer is folyamatosan változtatható, így 3 objektívvel és 2 cserélhető széles látómezővel együtt szemlencsék, 40x -1600x -os nagyítás érhető el.

A BRESSER Junior tanulómikroszkóp állítható LED -del rendelkezik az áteresztett és visszavert fény számára, beleértve a szűrőlemezt színszűrőkkel és membránokkal. Ily módon a világítás mindig optimálisan beállítható. A további beeső megvilágításnak köszönhetően a nem átlátszó tárgyak, például levelek, apró rovarok és még sok más is mikroszkóppal vizsgálható. Ez különösen megkönnyíti a mikroszkópia használatának megkezdését!

A feszültséget elemek biztosítják (három típusú AA), így a mikroszkópia a közelben lévő konnektor nélkül is elvégezhető. A tartozékok már tartalmaznak állandó tárgylemezeket és 5 üres mikroszkóp tárgylemezt és fedőlemezeket a saját diák készítéséhez. A készlet tartalmaz egy boncoló eszközt is, amely MicroCut, kés, csipesz, rúd és cső.

Az okostelefon -adapter lehetővé teszi a felvételek mentését okostelefonjára, vagy megosztását barátaival és családjával!
Annyi izgalmas dolgot kell felfedezni a mikrokozmoszban, kezdje most a BRESSER pupillamikroszkópjával!
A következő színekben kapható: piros Zöld Kék lila

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Műszaki adatok: Fényforrás típus: LED · Gyártói szín: Piros · Kivitel (mikroszkóp): Monokulár · Optikai nagyítás (max.): 1600 x · Optikai nagyítás (min.): 40 x · Világításmód (mikroszkóp): Beeső fény, Átvilágítás

Szállítás tartalma: Mikroszkóp, 2 széles látószögű okulár: 10x és 20x, 3 cél: 4x, 10x és 40x, Barlow lencse akár 2x -es nagyítással, Mikroszkóp eszközök, Élesztő, tengeri só, garnélarák tojás, garnélarák keltető, Microcut microtome, üres mikroszkóp diák és fedőlapok, Előre készített tartós preparátumok, Elemek (3 db AA), Smartphone adapter, Fedőburkolat

Vélemények a termékről

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét a termékről:





Értékelés: Rossz Kitűnő
Termékek Menü Kedvenceim
0
FOGYASZTÓ BARÁT
6830 szavazat

arumania.hu
© Fogyasztó Barát
ELLENŐRZÖTT WEBÁRUHÁZ
Fogyasztó Barát Tanúsítvány
arumania.hu
A tanúsítvány adatait naponta ellenőrzi a Fogyasztó Barát
Legutóbb ellenőrizve: 2025.06.02.

A webáruházat üzemeltető cég valós
Cégnév
Bionita Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Székhely
1106 Budapest, Gyakorló utca 4. D. ép. földszint 3. ajtó
Adószám
32282069-2-42
Cégjegyzékszám
01-09-415926
Képviselők
Keizer György ügyvezető (vezető tisztségviselő)
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

Nem áll cégbírósági eljárás alatt
Csődeljárás
Nincs
Felszámolási eljárás
Nincs
Végrehajtás
Nincs
Végelszámolás
Nincs
Kényszertörlés
Nincs
Büntetőjogi intézkedés
Nincs
Megszüntetési eljárás
Nincs
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

NAV státusza aktív
Adószáma érvényes
Az adószám NEM szerepel a NAV szankciósan törölt listáján
Szerepel a NAV köztartozásmentes adózó listáján**
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
** A NAV havonta teszi közzé ezeket az adatokat

A Fogyasztó Barát webáruház közösség tagja
Naprakész jogszabálykövető ÁSZF - hatályos: 2025-05-16
Naprakész jogszabálykövető Adatkezelési tájékoztató - hatályos: 2025-05-16
Naprakész jogszabálykövető Elállási nyilatkozat - hatályos: 2025-05-16
A Fogyasztó Barát tanúsítja, hogy ez a webáruház 2016. január 19. óta folyamatosan használja a jogszabálykövető vásárlói tájékoztató rendszert.

Valós vásárlói értékelésekkel rendelkezik
4.7/5
6830 szavazatból
4.7
Áttekinthető
4.7
Ajánlott
4.9
Informatív
4.9
Elégedettség
E
Edit 5
2025.05.23.
Rendkívül korrekt cég!Az első óra hibásan érkezett, azonnal jeleztem, a problémát email-ben és azonnal válaszoltak és felhívtak ,és korrigálták a hibát!Küldtek egy hibátlan órát 3 napon belül! Első vásárlásom volt náluk,de bátran rendelek tőlük újra ha úgy adódik! Nagyon korrekt webáruház!Köszönöm szépen!
V
Vásárló 5
2025.05.20.
Minden nagyon tisztelettel lett feldolgozási és hamar szállítás. Szívesen vásárolok tovább itt.
GV
Gál Viktória 5
2025.05.13.
Szuper jó termékek, jó áron.
Gyors, pontos szállítási idő!
V
Vásárló 5
2025.04.21.
Jó cucc
V
Vásárló 4.8
2025.04.06.
Remek termék