Termékek Menü Kedvenceim
0

DÖRR MVL-77 LED-es videós lámpa LED-ek száma: 77 Bicolor

A termék képek illusztrációk.

Ár:
43 825 Ft (34 507 Ft + ÁFA)
Állapot, kiszállítás: i Elérhető, 4-6 munkanap
Szállítási díj: i +1 500 Ft-tól
Garancia: i 24 hónap
Gyártó, márka: DÖRR
Átlagos értékelése: Nem értékelt
Cikkszám: #646850
Mennyiség:db
Megbízható magyar vállalkozás már 2009 óta, több 100.000 elégedett vásárló.
Garancia vállalás minden termékre, probléma esetén rugalmas ügyintézés.
Árukereső "Megbízható bolt" minősítés már több éve kiérdemelten.
Gyors rendelés akár regisztráció nélkül. Alacsony árak, számos kedvező díjú szállítás.

Termékleírás

LED VIDEÓLÁMPA MVL-77

77 LED (40x meleg fehér + 37x hideg fehér)
Beépített lítium-polimer akkumulátor 3,7V, 2600 mAh
Üzemidő kb.(teljesen feltöltött akkumulátorral): 2,5 óra
Funkciók: fény- és villogó effektusok

A DÖRR MVL-77-tel egy különösen jó minőségű, erős LED-es videolámpát kap, forgatható kerettel és mágneses rögzítőtalppal. Ennek a sokoldalú rögzítési rendszernek köszönhetően a modern LED lámpa nemcsak fotózásra és filmezésre kiválóan alkalmas, hanem külső és önellátó fényforrásként is használható, ahol célzott világításra van szükség. A mellékelt mágneses talp gyorsan és egyszerűen rögzíthető bármilyen fémfelületre, ami óriási mértékben kiterjeszti a kompakt lámpa alkalmazási területét.

MÁGNESES ALAP
A lecsavarható rögzítőalap erős mágnessel van felszerelve, amely mágneses felületekhez, például fémpolcokhoz és csövekhez rögzíti a fényt. A LED lámpát például sátorfára rögzíthetjük kempingezéskor, fém hátfalra a műhelyben vagy a motorháztető alá, ha autó meghibásodik.
A mágneses alap alján egy ¼ hüvelykes csatlakozómenet található, amellyel a LED-es videolámpa állványra rögzíthető. A mini- vagy asztali állványra (opcionálisan a DÖRR-től kapható) rögzítés ajánlott vloggereknek, valamint webináriumok, videokonferenciák és otthoni oktatás során történő világításhoz.

UNIVERZÁLIS VILLÁM LÁB
Ha kicsavarja a mágneses csavart, alatta van egy szabványos tartozéktalp, amellyel az MVL-77-et egy vakupapuccsal a fényképezőgépekre és a kamerákra csúsztathatja. Ily módon az a terület, amelyre a kamera lencséje mutat, mindig meg van világítva. Alternatív megoldásként egyszerűen tartsa a LED-lámpát az egyik kezében, miközben a másik kezével fényképez. Ez ideális portrék vagy közeli és makró felvételek megvilágításához.
Az opcionálisan kapható vakupapucsos DÖRR okostelefon tartónkkal akár okostelefonjával együtt is használhatja az MVL-77-et. Kattintson ide további információért.

HINGAKERETES HÁZ
A LED lámpa rendkívül stabil háza kiváló minőségű alumíniumból készült. A matt fekete felület előkelő és modern megjelenést kölcsönöz a videolámpának. A tartókeret szintén robusztus alumíniumból készült, és lehetővé teszi a LED-lámpák ideális beállítását és akár 360°-os elforgatását.

BI SZÍNES LED-EK
Az összesen 77 hosszú élettartamú kétszínű LED-del (40x meleg fehér + 37x hideg fehér) a videolámpa erőteljes fénykibocsátást biztosít. A fényerő 0 - 100% között folyamatosan csökkenthető, hogy a világítást optimálisan a fényképészeti és filmes feladatokhoz igazítsuk.
Ezenkívül a színhőmérséklet a környezetnek megfelelően állítható, és 2500 és 8500 K között állítható – a kevert fény hatására bekövetkező színkiadások már a múlté.
A 96 Ra feletti magas színvisszaadási index (CRI) különösen természetes megvilágítást biztosít, amely alkalmas közeli és makró fotózáshoz, valamint részletek és kisebb termékfotók kiemelésére. Ideális portréfotózáshoz is, hogy világossá tegye az árnyékokat és beállítsa a csúcsfényeket a szemben.
Az összes beállított érték, például a fényteljesítmény, a Kelvin-érték és az akkumulátor hátralévő élettartama megjelenik a ház hátulján lévő átlátszó OLED kijelzőn.

FÉNY ÉS VILLOGÓ HATÁSOK
A videók fényeffektusokkal való aláhúzásához vagy különleges filmjelenetek létrehozásához a LED-es videolámpa előre beállított fény- és villogó effektusokkal rendelkezik, mint például a be-/elhalványulás vagy a villogó effektusok.

LITHIUM POLIMER AKKUMULÁTOR
A DÖRR MVL-77 erős lítium-polimer akkumulátorral van felszerelve, így a lámpa kompakt és lapos kialakítása megvalósítható. Ezzel a nagy teljesítményű akkumulátorral rendkívül hosszú, akár 2,5 órás folyamatos működés érhető el teljes teljesítmény mellett egyetlen akkumulátortöltéssel. A beépített akkumulátor egyszerűen tölthető a mellékelt USB-C töltőkábellel.
Továbbá egy puha táska is tartozik a szállítási terjedelemhez, amely megvédi a LED-es videolámpát a portól és a karcolásoktól szállítás és tárolás során.

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Műszaki adatok: 2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Fényteljesítmény: 1280 lx · LED-ek száma: 77 · Méret, hossz: 20 mm · Méret, magasság: 97 mm · Méret, szélesség: 87 mm · Színhőmérséklet (min.): 2500 K · Színhőmérséklet, max.: 8500 K · Súly: 167 g · Videós lámpa jellemzők: Bicolor · Üzemidő: 2.5 óra

Szállítás tartalma: 1x LED videolámpa MVL-77, 1x mágneses csavar, 1x USB-C töltőkábel, 1x tárolótáska

Figyelem: Ezt a fényforrást kizárólag fényképezési és filmes célokra tervezték
és nem alkalmas állandó helyiségvilágításra.

Vélemények a termékről

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét a termékről:





Értékelés: Rossz Kitűnő
Weboldalunk cookie-kat (sütiket) használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. További részletek az Adatkezelési Tájékoztatóban. RENDBEN

SZERETNE MOST 600 Ft KEDVEZMÉNNYEL VÁSÁROLNI?*


ÉS TOVÁBBI EGYEDI AKCIÓKRÓL ÉRTESÜLNI A JÖVŐBEN?

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE, ÉS MÁR KÜLDJÜK IS A KEDVEZMÉNYT!



*12.000 Ft értékű vásárlás felett érvényes. A megadott adatok kezelése az adatvédelmi tájékoztatónak megfelelően történik

X