TechniSat STEREOMAN ISI 3 HiFi In Ear fejhallgató Rádiójel vezérlésű, Bluetooth® Stereo Fehér Hangerő szabályozás

További képek

A termék képek illusztrációk.

Ár:
55 225 Ft (43 484 Ft + ÁFA)
Állapot, kiszállítás: i Elérhető, 4-6 munkanap
Szállítási díj: i +1 500 Ft-tól
Garancia: i 24 hónap
Gyártó, márka: TechniSat
Átlagos értékelése: Nem értékelt
Cikkszám: #659561
Mennyiség:db
Megbízható magyar vállalkozás már 2009 óta, több 100.000 elégedett vásárló.
Garancia vállalás minden termékre, probléma esetén rugalmas ügyintézés.
Árukereső "Megbízható bolt" minősítés már több éve kiérdemelten.
Gyors rendelés akár regisztráció nélkül. Alacsony árak, számos kedvező díjú szállítás.

Termékleírás

TechniSat STEREOMAN ISI 3 - vezeték nélküli sztereó rádiós fejhallgató televíziókhoz és zenei rendszerekhez dokkoló állomással,Fehér

2,4 GHz-es vezeték nélküli fejhallgató, beleértve a dokkoló állomást
2 x elemet tartalmaz
Optimalizált átviteli tartomány
64 g-os könnyű fejhallgató
mikrofon mód
Optikai bemenet

Most végre újra pihenhet, tévézhet, és lelkesen hallgathat zenét. Mert a STEREOMAN ISI 3 könnyű és kényelmes viselet vezeték nélküli fejhallgató az audiojelek otthoni vezeték nélküli vételéhez. A chin-bar fejhallgató 2,4 GHz-es vezeték nélküli technológiát használ, amely lehetővé teszi a kristálytiszta sztereó hang átvitelét zenei forrásokból vagy televíziókból.

A telepítés nagyon egyszerű: a hozzá tartozó adót (amely a vezeték nélküli fejhallgató és a kiegészítő tartalék akkumulátor töltőállomásaként is funkcionál) csatlakoztatja a kívánt hangforráshoz, pl. B. egy televízió. A korábbi STEREOMAN ISI modellhez képest ez most az adón lévő optikai audio bemeneten keresztül is működik. A vezeték nélküli fejhallgatót ezután automatikusan felismeri, és azonnal használatra kész.

A kialakítás lehetővé teszi a legfontosabb funkciók kényelmes és egyszerű kezelését, mint például a hangerőszabályozás vagy a fejhallgató viselése közbeni be- és kikapcsolás. A fejhallgató némító gombjával is elrejtheti a csatlakoztatott hangforrás hangját. Ez azt jelenti, hogy gyorsan és egyszerűen válthat TV hangról kommunikációra, és bármikor beszélhet a szobában lévő többi emberrel. Ezzel egyidejűleg aktiválódik a headset vevőjében lévő integrált mikrofon, amely felerősíti a közvetlen környezetből érkező zajokat és beszélgetéseket.

Információk szívritmus-szabályozóval rendelkezőknek: Ha szívritmus-szabályozót használ, és a STEREOMAN ISI 3-at szeretné használni, az eszközök befolyásolhatják egymást. Bár a STEREOMAN ISI 3 megfelel minden jogi biztonsági követelménynek, meghibásodások előfordulhatnak mind a pacemakerben, mind a STEREOMAN ISI 3-ban. Ezért a STEREOMAN ISI 3 használata előtt konzultáljon orvosával. A STEREOMAN ISI 3 készüléket azonnal ki kell kapcsolni, ha bármilyen károsodást érez vagy gyanít.

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Jellemzők: 2,4 GHz-es vezeték nélküli fejhallgató, beleértve a dokkoló állomást
2 x elemet tartalmaz
Optimalizált átviteli tartomány
64 g-os könnyű fejhallgató
mikrofon mód
Optikai bemenet

Műszaki adatok: Akku üzemidő (max.): 9 óra · Alkalmazás (fejhallgató): HiFi · Bluetooth verzió: 4.0 · Fejhallgató jellemzők: Hangerő szabályozás · Fejhallgató modell: STEREOMAN ISI 3 · Gyártói szín: Fehér · Headset csatlakozó: 2,4 GHz vezeték nélküli, TOSLINK, 3,5 mm-es jack · Headset csatornák: Stereo · Kivitel (bulk/retail/refurbished): Retail · Készülék vezérlés: Univerzális · Méret, magasság: 250 mm · Méret, mélység: 90 mm · Méret, szélesség: 150 mm · Súly: 186 g · Tartó változatok, hallgató: In Ear · Viselési mód (fejhallgató): In Ear · Átviteli mód: Rádiójel vezérlésű, Bluetooth® · Átviteli mód (fejhallgató): Rádiójel vezérlésű, Bluetooth®

Szállítás tartalma: STEREOMAN ISI 3, Transzmitter (adó-vevő), Tápegység, 2 db 350 mAh Li-Polymer akkumulátor, Audiokábel (160 cm), RCA kábel 3,5 mm-ig (aljzat), Adapter 3,5 mm (aljzat) – 6,3 mm (dugasz), 2 x csere füldugó

Figyelem:
Információk szívritmus-szabályozóval rendelkezőknek:
Ha szívritmus-szabályozót használ, és a STEREOMAN ISI 3-at szeretné használni, az eszközök befolyásolhatják egymást. Bár a STEREOMAN ISI 3 megfelel minden jogi biztonsági követelménynek, meghibásodások előfordulhatnak mind a pacemakerben, mind a STEREOMAN ISI 3-ban. Ezért a STEREOMAN ISI 3 használata előtt konzultáljon orvosával. A STEREOMAN ISI 3 készüléket azonnal ki kell kapcsolni, ha bármilyen károsodást érez vagy gyanít.

Vélemények a termékről

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét a termékről:





Értékelés: Rossz Kitűnő

A KATEGÓRIA TOVÁBBI TERMÉKEI

Termékek Menü Kedvenceim
0
FOGYASZTÓ BARÁT
6876 szavazat

arumania.hu
© Fogyasztó Barát
ELLENŐRZÖTT WEBÁRUHÁZ
Fogyasztó Barát Tanúsítvány
arumania.hu
A tanúsítvány adatait naponta ellenőrzi a Fogyasztó Barát
Legutóbb ellenőrizve: 2025.06.29.
Cégnév
Bionita Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Székhely
1106 Budapest, Gyakorló utca 4. D. ép. földszint 3. ajtó
Adószám
32282069-2-42
Cégjegyzékszám
01-09-415926
Képviselők
Keizer György ügyvezető (vezető tisztségviselő)
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
Csődeljárás
Nincs
Felszámolási eljárás
Nincs
Végrehajtás
Nincs
Végelszámolás
Nincs
Kényszertörlés
Nincs
Büntetőjogi intézkedés
Nincs
Megszüntetési eljárás
Nincs
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
Adószáma érvényes
Az adószám NEM szerepel a NAV szankciósan törölt listáján
Szerepel a NAV köztartozásmentes adózó listáján**
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
** A NAV havonta teszi közzé ezeket az adatokat
Naprakész jogszabálykövető ÁSZF - hatályos: 2025-06-27
Naprakész jogszabálykövető Adatkezelési tájékoztató - hatályos: 2025-06-27
Naprakész jogszabálykövető Elállási nyilatkozat - hatályos: 2025-06-27
A Fogyasztó Barát tanúsítja, hogy ez a webáruház 2016. január 19. óta folyamatosan használja a jogszabálykövető vásárlói tájékoztató rendszert.
4.7/5
6876 szavazatból
4.7
Áttekinthető
4.7
Ajánlott
4.9
Informatív
4.9
Elégedettség
Kuti Árpád 5
2025.06.17.
Minden rendben volt aterméket időben és sértetlenül megkaptam
E
Edit 5
2025.05.23.
Rendkívül korrekt cég!Az első óra hibásan érkezett, azonnal jeleztem, a problémát email-ben és azonnal válaszoltak és felhívtak ,és korrigálták a hibát!Küldtek egy hibátlan órát 3 napon belül! Első vásárlásom volt náluk,de bátran rendelek tőlük újra ha úgy adódik! Nagyon korrekt webáruház!Köszönöm szépen!
V
Vásárló 5
2025.05.20.
Minden nagyon tisztelettel lett feldolgozási és hamar szállítás. Szívesen vásárolok tovább itt.
GV
Gál Viktória 5
2025.05.13.
Szuper jó termékek, jó áron.
Gyors, pontos szállítási idő!
V
Vásárló 5
2025.04.21.
Jó cucc